Mérkőzés/Eredmény - ESK Ménfőcsanak labdarúgás 2017-2018

Keresés
Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Mérkőzés/Eredmény

Mérkőzések
FELNŐT BAJNOKI MÉRKŐZÉSEK:
augusz. 12.
19:00
szombat
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
Gönyü SE
3-0
1. Bajnoki mérkőzés
augusz. 19.
17:00
vasárnap
Bácsa FC
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK    
0-2

2. Bajnoki mérkőzés
augusz. 27.
18:30
vasárnap
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK     
Győrszentiván SE
4-0

3. Bajnoki mérkőzés
szeptember 3.
17:00
vasárnap
Jánossomorjai SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK  
1-1
4. Bajnoki mérkőzés
szeptember 10.
17:30
vasárnap
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK  
Fertőszentmiklós SE
3-0

5. Bajnoki mérkőzés
szeptember 17.
17:00
vasárnap
Lipót Pékség SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
1-2
6. Bajnoki mérkőzés
szeptember 24.
17:00
vasárnap
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
Öttevényi TC0-0
7. Bajnoki mérkőzés
október 1.
16:00
vasárnap
Rajka Green SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
0-1
8. Bajnoki mérkőzés
október 8.
16:00
vasárnap
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
Lébény SE3-0
9. Bajnoki mérkőzés
október 15.
15:00
vasárnap
Hegyeshalmi SC
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
0-3
10. Bajnoki mérkőzés
október 22.
15:00
vasárnap
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
Hédervári KSE3-1
11. Bajnoki mérkőzés
október 29.
14:00
vasárnap
Beled SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
0-3
12. Bajnoki mérkőzés
november 5.
14:00
vasárnap
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
Kapuvári SE1-0
13. Bajnoki mérkőzés
november 11.
14:00
vasárnap
Soproni FAC 1900
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
1-6
14. Bajnoki mérkőzés
november 19.
14:00
vasárnap
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
Loland Nyúl SC1-0
15. Bajnoki mérkőzés



Gönyü SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 


16. Bajnoki mérkőzés
március 4.
17:00
vasárnap
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
Bácsa FC
8-0
17. Bajnoki mérkőzés
március 11.
15:00
vasárnap
Győrszentiván SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
0-4
18. Bajnoki mérkőzés



Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
Jánossomorjai SE

19. Bajnoki mérkőzés
március  25.
16:00
vasárnap
Fertőszentmiklós SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
0-1
20. Bajnoki mérkőzés



Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
Lipót Pékség SE

21. Bajnoki mérkőzés



Öttevényi TC
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 

22. Bajnoki mérkőzés



Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
Rajka Green SE

23. Bajnoki mérkőzés



Lébény SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 

24. Bajnoki mérkőzés



Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
Hegyeshalmi SC

25. Bajnoki mérkőzés



Hédervári KSE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 

26. Bajnoki mérkőzés



Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
Beled SE

27. Bajnoki mérkőzés



Kapuvári SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 

28. Bajnoki mérkőzés



Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
Soproni FAC 1900

29. Bajnoki mérkőzés



Loland Nyúl SC
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 

30. Bajnoki mérkőzés
U19 BAJNOKI MÉRKŐZÉSEK:
augusz. 12.
17:00
szombat
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
Gönyü SE
8-1
1. Bajnoki mérkőzés
augusz. 27.
16:30
vasárnap
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK     
Győrszentiván SE
1-2

3. Bajnoki mérkőzés
szeptember 3.
15:00
vasárnap
Jánossomorjai SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK  
0-1
4. Bajnoki mérkőzés
szeptember 10.
15:30
vasárnap
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK  
Fertőszentmiklós SE
10-0

5. Bajnoki mérkőzés
szeptember 17.
15:00
vasárnap
Lipót Pékség SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
0-1
6. Bajnoki mérkőzés
szeptember 24.
15:00
vasárnap
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
Öttevényi TC0-2
7. Bajnoki mérkőzés
október 1.
14:00
vasárnap
Rajka Green SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
0-11
8. Bajnoki mérkőzés
október 8.
14:00
vasárnap
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
Lébény SE2-3
9. Bajnoki mérkőzés
október 15.
13:00
vasárnap
Hegyeshalmi SC
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
1-15
10. Bajnoki mérkőzés
október 22.
13:00
vasárnap
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
Hédervári KSE3-0
11. Bajnoki mérkőzés
október 29.
12:00
vasárnap
Beled SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
1-3
12. Bajnoki mérkőzés
november 5.
12:00
vasárnap
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
Kapuvári SE1-1
13. Bajnoki mérkőzés
november 11.
12:00
vasárnap
Soproni FAC 1900
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
1-3
14. Bajnoki mérkőzés
november 19.
12:00
vasárnap
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
Loland Nyúl SC4-1
15. Bajnoki mérkőzés



Gönyü SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 


16. Bajnoki mérkőzés
március 11.
13:00
vasárnap
Győrszentiván SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
1-5
18. Bajnoki mérkőzés
március 17.
10:00
szombat
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
Jánossomorjai SE
8-3
19. Bajnoki mérkőzés
március  25.
14:00
vasárnap
Fertőszentmiklós SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
1-4
20. Bajnoki mérkőzés



Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
Lipót Pékség SE

21. Bajnoki mérkőzés



Öttevényi TC
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 

22. Bajnoki mérkőzés



Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
Rajka Green SE

23. Bajnoki mérkőzés



Lébény SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 

24. Bajnoki mérkőzés



Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
Hegyeshalmi SC

25. Bajnoki mérkőzés



Hédervári KSE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 

26. Bajnoki mérkőzés



Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
Beled SE

27. Bajnoki mérkőzés



Kapuvári SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 

28. Bajnoki mérkőzés



Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
Soproni FAC 1900

29. Bajnoki mérkőzés



Loland Nyúl SC
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 

30. Bajnoki mérkőzés
U16 BAJNOKI MÉRKŐZÉSEK:
szeptember. 2.
10:00
szombat
Gönyü SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
1-41. Bajnoki mérkőzés
szeptember. 9.
10:00
szombat
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
Egyed SE
13-0
2. Bajnoki mérkőzés
szeptember. 16.
10:00
szombat
Pázmándfalu KSE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
0-14
3. Bajnoki mérkőzés
szeptember. 21.
17:00
csütörtök
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
Nyúl SC 
15-1
4. Bajnoki mérkőzés
október. 24.
16:00
csütörtök
Győri Cápák
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
1-19
5. Bajnoki mérkőzés
október. 5.
18:00
csütörtök
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
Téti Sokoró FC8-1
6. Bajnoki mérkőzés
október. 14.
14:00
csütörtök
Győrasszonyfa-T SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
1-6
7. Bajnoki mérkőzés
október. 19.
18:00
csütörtök
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
Gyömörei SK4-0
8. Bajnoki mérkőzés
október. 28.
10:00
szombat
Győrszentiván SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
0-4
9. Bajnoki mérkőzés
november. 4.
10:00
szombat
Győrság KSE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
0-14
10. Bajnoki mérkőzés
november. 9.
17:00
csütörtök
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
DAC-UP
11-0
11. Bajnoki mérkőzés
november. 17.
15:00
csütörtök
Bőny SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
2-3
12. Bajnoki mérkőzés
november. 23.
17:00
csütörtök
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
Győrújbarát SE2-0
13. Bajnoki mérkőzés
március. 8.
17:00
csütörtök
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
Gönyü SE

14. Bajnoki mérkőzés
március. 17.
10:00
szombat
Egyed SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK

15. Bajnoki mérkőzés



Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
Pázmándfalu KSE

16. Bajnoki mérkőzés
március. 31.
10:00
szombat
Nyúl SC 
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK

17. Bajnoki mérkőzés



Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
Győri Cápák

18. Bajnoki mérkőzés
április. 14.
10:00
szombat
Téti Sokoró FC
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK

19. Bajnoki mérkőzés
április. 21.
18:00
csütörtök
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
Győrasszonyfa-T SE

20. Bajnoki mérkőzés
április. 28.
10:00
szombat
Gyömörei SK
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK

21. Bajnoki mérkőzés
május. 5.
18:00
csütörtök
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
Győrszentiván SE

22. Bajnoki mérkőzés



Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
Győrság KSE

23. Bajnoki mérkőzés
május. 19.
10:00
szombat
DAC-UP
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK

24. Bajnoki mérkőzés



Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
Bőny SE

25. Bajnoki mérkőzés
június. 2.
10:00
szombat
Győrújbarát SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK

26. Bajnoki mérkőzés
U14 BAJNOKI MÉRKŐZÉSEK:
szeptember 5.
17:00
kedd
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
Üstökös FC Győr
7-11. Bajnoki mérkőzés
szeptember 17.
10:00
vasárnap
DANA GYŐRÚJFALU SE `A`
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
3-1
2. Bajnoki mérkőzés
szeptember 28.
17:00
kedd
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
DAC-UP1-7
3. Bajnoki mérkőzés
október10.
16:45
szombat
Bőny SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
5-5
4. Bajnoki mérkőzés
november
2.
17:00
kedd
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
Gönyü SE3-3
5. Bajnoki mérkőzés
november 5.
10:00
szombat
Gyirmór SE Győr "B"
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
4-10
6. Bajnoki mérkőzés
november
16.
17:00
kedd
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
Győrszentiván SE2-0
7. Bajnoki mérkőzés



Üstökös FC Győr
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK

8. Bajnoki mérkőzés
március
27.
17:30
kedd
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
DANA GYŐRÚJFALU SE `A`
1-1
9. Bajnoki mérkőzés



DAC-UP
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK

10. Bajnoki mérkőzés



Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
Bőny SE

11. Bajnoki mérkőzés



Gönyü SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK

12. Bajnoki mérkőzés



Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
Gyirmór SE Győr "B"

13. Bajnoki mérkőzés



Győrszentiván SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK

14. Bajnoki mérkőzés
Keglovich KUPA MÉRKŐZÉSEK:
szeptember. 6.
17:00
szerda
Nagyszentjános SC
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
0-63. Keglovich Kupa mérkőzés
március. 28.
16:30
szerda
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
Lipót Pékség SE 

5. Keglovich Kupa mérkőzés
MAGYAR KUPA MÉRKŐZÉSEK:
augusz. 9.
18:00
szerda
Bőny SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
1-62. Magyar KUPA mérkőzés
augusz. 16.
18:00
szerda
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK 
Lébény SE      
7-1
3. Magyar KUPA mérkőzéss
augusz. 23.
18:00
szerda
Bácsa Fc      
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
1-1 (6-7)
4. Magyar KUPA mérkőzés
szept. 20
17:00
szerda
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
Fc Dabas
1-3
5. Magyar KUPA mérkőzés
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK:
július 08
11:00
szombat
Pápa SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
5-1Felkészülési mérkőzés
július 12
18:00
szerda
Pannonhalma
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK       
1-11
Felkészülési mérkőzés
július 15
18:00
szombat
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK      
Rendőrválogatott 
1-1
Felkészülési mérkőzés
július 19
18:30
szerda
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK
Gyírmót FC
1-1
Felkészülési mérkőzés
július 22
10:00
szombat
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK     
Komárom VSE
0-1
Felkészülési mérkőzés
július 26
19:00
szerda
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK     
Csorna SE
6-2
Felkészülési mérkőzés
július 29
19:00
szombat
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK     
Oroszlány SE  
1-0
Felkészülési mérkőzés
július 30
18:00
vasárnap
LÉG (sk)
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK     
1-2
Felkészülési mérkőzés
augusztus 01
19:00
kedd
 Alsószeli (sk)
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK     
2-5
Felkészülési mérkőzés



Ajka FC
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK   
5-0
Felkészülési mérkőzés



Komárom VSE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK   
5-1
Felkészülési mérkőzés



Oroszlányi Bányász SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK   
5-5
Felkészülési mérkőzés



Veszprém FC
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK   
0-0
Felkészülési mérkőzés
február 10.
11:00
szombat
Credobusz MTE 1904
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK   
7-1
Felkészülési mérkőzés
február 12.
19:00
hétfő
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK   
Koroncó KSZSE
6-0
Felkészülési mérkőzés
február 14.
18:30
szerda
Gyirmót FC II.
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK   
6-1
Felkészülési mérkőzés
február 17.
11:00
szombat
Pápa SE
Herold TRANS Ménfőcsanak ESK   
5-0
Felkészülési mérkőzés
 
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz